Den otevřených dveří v SVČ Sluníčko

Na začátku školního roku jsme se vypravili do Sluníčka, abychom se seznámili s nabídkou kroužků i dalších zábavných akcí pro nás. Do Sluníčka chodíme rádi a určitě jsme tady nebyli naposledy.

Všesportovní den

Lomnice nad Popelkou - město sportu neboli Všesportovní den, byl 27. září. Počasí přálo, tak jsme si mohli vyzkoušet 12 různých sportů, kterým se můžeme v Lomnici věnovat.

Čertovský den

3. prosince se na nás do třídy přišli podívat čerti s Mikulášem i anděly. Protože jsme byli hodní, dostali jsme lízátko a nikoho si čerti nemuseli odnést do pekla. Potom jsme sportovali a taky se čertovsky učili matematiku i český jazyk.

Bruslení

20. prosince jsme zakončili výuku bruslení - za 10 lekcí jsme se zdokonalili v technice a přidali i na rychlosti a jistotě pohybu na bruslích. Teď už budem pokračovat sami!!!

Předvánoční nocování

Poslední předvánoční týden jsme si zpestřili hned několika akcemi. Páťáci si pro nás připravili pohádku Princové jsou na draka, která se jim moc povedla. 20. 12. jsme společně přespali ve škole. Na tuto příležitost si děti připravily několik vystoupení pro své kamarády, spoustu vtipů a hádanek a vše zakončila vánoční pohádka. Druhý den jsme se vypravili do muzea na výstavu betlémů, kterou nás provedl pan ředitel Drahoňovský.