Vítejte na stránkách

ZŠ T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou

 

Informace o uzavření školy od 14. 10. do 1. 11.

 

     Na základě krizového opatření Vlády ČR z 12. 10. je škola uzavřena: od 14. 10 je zakázána osobní přítomnost žáků na základním vzdělávání, týká se žáků 1. i 2. stupně a zájmového vzdělávání školní družiny.

Všichni žáci přecházejí na distanční způsob výuky.

Zadávání prací v distanční výuce

     Bude probíhat v jednotném prostředí Google Classroom, kde již jsou žáci v jednotlivých kurzech přihlášeni. Odkaz na zadanou práci nebo komunikaci Meet bude uveden i v systému Bakalář/Domácí úkoly.

     V případě, že některý žák ztratil žákovské přístupové údaje do systému Bakalář, bude sledovat změny přímo v Google Classroom. Případné informace pro žáky 1. stupně upřesní jejich třídní p. učitelky.

     Účast žáků v distanční výuce je dle školského zákona povinná. V případě, že žák v době distanční výuky onemocní, je rodič povinen ho omluvit způsobem, který je obvyklý.

     Škola eviduje žáky, kteří nemají vhodná zařízení nebo přístup k internetu. Zadávání domácí přípravy pro distanční výuku těchto žáků je řešeno individuálně.

Školní stravování

´    Žáci, kteří se účastní distanční výuky, mohou odebírat za dotovanou cenu školní obědy. Z organizačních důvodů to bude možné od čtvrtka 15. 10. Obědy je nutné přihlásit, byly centrálně odhlášené. Vzhledem k protiepidemiologickým opatřením je vhodné, aby žáci nekonzumovali oběd ve školní jídelně. Žáci 1. stupně si mohou obědy vyzvedávat ve 12 hodin (budou čekat u vchodu pod školní jídelnou při dodržování všech opatření), žáci 2. stupně si mohou obědy vyzvedávat ve 13 hodin (budou čekat u vchodu pod školní jídelnou při dodržování všech opatření). Žádáme rodiče, aby tuto možnost volili pouze v nezbytných případech.

 

Informace z MŠMT

     Dny 26. října a 27. října 2020 se pro žáky základních škol, středních škol, konzervatoří a základních uměleckých škol stanoví jako volné dny.  Na ně navazuje státní svátek a podzimní prázdniny.

 

V Lomnici nad Popelkou dne 13. 10. 2020                                         Mgr. Alena Ženatá,

                                                                                                                   ředitelka


Název školy: Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková                                  organizace

IČO: 00854751             IZO: 102 442 894             č.účtu: 4436581/0100

Sídlo školy: Školní náměstí 1000

                    Lomnice nad Popelkou

Tel.: kancelář školy  481 671 118

                                702 031 659

Další informace ke koranaviru

Novinky


1. 9. 2019

Soubory ke stažení

Pro rodiče - aktuální soubory ke stažení

Pro žáky - aktuální soubory ke stažení

 

©2016 - Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou. Všechna práva vyhrazena.