Letní soustředění – cyklistický kurz

Termín: 16.6. – 21.6. 2019

Místo konání: Nové Huťě

Pedagogický doprovod: P. Lukavcová, R. Kubánek, M. Šolc, M. Maťátková ,L. Svoboda,

J. Tomeš

Odjezd: 16. 6. 2019 z vlakového nádraží v 11.04 hod., nakládaní kol na Husově náměstí

(u muzea), čas bude upřesněn

Příjezd: 21. 6. 2019 na vlakové nádraží 18.49 hod.

Ubytování: Penzion Klostermann, Nové Hutě (stravování třikrát denně, včetně pitného režimu)

Cena: 2400,- Kč - platba bankovním převodem (platbu prosím uhraďte do 7. 6. 2019)

- č.ú.: 4436581/0100

- v. s. 160619

- do zprávy pro příjemce napsat jméno žáka a třídu

Pojištění: účastníci jsou pojištěni v rámci vzdělávání

Doporučený seznam věcí: 2x sportovní obuv, přezůvky, sandály, pláštěnka (nepromokavá šusťáková bunda), tepláková souprava, ručník, pyžamo, trička s dl. a kr. rukávem (termo prádlo), batůžek, čepice s kšiltem, sluneční brýle, hygienické potřeby, krém s ochranným faktorem, repelent (proti klíšťatům), pravidelně užívané léky, psací potřeby, poznámkový blok

V případě potřeby teplejší oblečení, čelenka (šátek, čepice) pod přilbu, prstové rukavice.

Cyklistické vybavení: přilba, plastová láhev na pití, sluneční brýle (cyklistické), zámek, pláštěnka, nebo nepromokavá bunda, cyklistické rukavice, náhr. duši

Provést odbornou prohlídku kola. Rám, vidlice, šlapky, sedlo na převoz obalit. (počítat s tím, že děti budou obalovat kolo i pro zpáteční cestu)

Soustředění bude zaměřeno na rozvoj fyzické kondice, morálně volních vlastností a poznávání specifických lokalit NP Šumava.

……………………………………………………………………………………………..

Návratka:

Souhlasím, aby se můj syn/dcera …………………………………………….zúčastnil/a cyklistického kurzu na Šumavě a potvrzuji, že kolo bylo prohlédnuto odborníkem a splňuje zákonné požadavky silničního provozu.

Beru na vědomí výše uvedené informace. Syn (dcera) má nezbytné vybavení dle výše uvedeného seznamu. Pedagogický doprovod bude informován o osobních lécích. (zdravotních obtížích)

V Lomnici nad Popelkou…………………         Podpis zákonného zástupce: