Bližší informace pro přípravu žáků 9. ročníku na přijímací zkoušky počínaje 11. 5. 2020

Příchod ke škole a pohyb před školou

• Je nutné, aby příchozí žáci před školou dodržovali odstupy 2 metry v souladu s krizovými nebo mimořádnými opatřeními (není tedy nutné např. u doprovodu žáka/členů společné domácnosti).
  • Pro všechny osoby nacházející se před školou platí povinnost zakrytí úst a nosu.
  • Skupiny 9. A a B budou přicházet v čase 8:35 – 8:45

Skupina 9. C bude přicházet v čase 8:45 -  8:55

• Každou skupinu žáků bude před školou vyzvedávat pověřený pracovník školy.
  • Žáci budou organizováni ve skupinách po max. 15 lidech, složení skupiny je neměnné a bude tvořeno žáky přihlášenými do 6. 5. 2020

Vstup do budovy a umístění skupin

• Pro vstup do budovy nebude funkční přístupový systém, žádný žák nevstupuje do budovy individuálně.
  • Po vstupu do budovy žák projde tzv. zdravotním filtrem – měření teploty, proběhne dezinfekce rukou.
  • Šatny nebudou v provozu (1. den si žáci organizovaně vyzvednou přezůvky ve skříňkách).
  • Výuka bude probíhat v kmenových třídách kromě skupiny 9. C – pro ni bude probíhat v učebně 8. A.
  • Škola vymezí prostory, ve kterých se žáci mohou pohybovat.

Rozsah výuky

• Tříhodinové bloky s přestávkami od doby příchodu do 12 hodin v rozsahu pondělí – čtvrtek.
  • Každý den bude probíhat blok přípravy z jednoho předmětu – bližší informaci žáci obdrží 11. 5. 2020.

Povinná výbava

• Každý žák bude mít s sebou na den minimálně 2 roušky a sáček na uložení roušky.
  • Pomůcky na výuku Čj a M, dále bude upřesněno na 1. setkání dne 11. 5. 2020

Další pravidla

• Pro přihlášené žáky bude docházka závazná, bude probíhat její evidence
  • Případnou neúčast je nutné omluvit předem na eŽK ředitelství