Letní soustředění sportovní třídy 6.C

Termín:  6. 5. – 10. 5. 2019

Místo konání: Ostružno - HOMOLE

Pedagogický doprovod: Petra Lukavcová, Martin Vaňátko

Odjezd: v pondělí 6. 5. 2018 v 8:00 hod. z autobusového nádraží, sraz v 7.45 hod.

Příjezd: v pátek 10. 5. 2018 ve 12:00 hod. na autobus. nádraží

Ubytování: chata Homole, Ostružno (rekreační zařízení)

Stravování: 5x denně, pitný režim zajištěn (začínáme obědem 6. 5. a končíme snídaní 10. 5.)

Cena: 1500,- Kč (bankovním převodem)

- č.ú.: 4436581/0100

- v. s. 060519 (do 3. 5. 2019)

- do zprávy pro příjemce uveďte jméno žáka a třídu

Pojištění: účastníci jsou pojištěni v rámci vzdělávání

Doporučený seznam věcí: 2x sportovní obuv, přezůvky, sandály, pláštěnka, šusťáková bunda, tepláková souprava, plavky, ručníky, pyžamo, trička s dl. a kr. rukávem (termo prádlo), batůžek, čepice s kšiltem, sluneční brýle, hygienické potřeby, krém s ochranným faktorem, repelent (proti klíšťatům), osobní léky, psací potřeby

Náplní soustředění je kondiční příprava, prohloubení nejrůznějších pohybových dovedností ve spojení s relaxačním a regeneračním programem.

Doprava bude zajištěna linkovým autobusem do Jičína. Odtud se vydáme pěšky směr Homole. Stejným způsobem proběhne i cesta zpět. Zavazadla se dopraví speciálním autem od autobus. nádraží až do rekreačního zařízení. (zpět taktéž)

Doprava bude hrazena z účelové dotace od zřizovatele.

…………………………………………………………………………………………………………

Souhlasím, aby se můj syn/dcera ……………………………………………………zúčastnil/a sportovního soustředění ve dnech 6. 5. – 10. 5. 2019. Pedagogický doprovod bude informován o osobních lécích (zdravotních obtížích).

V Lomnici n. Pop. ..…………………         podpis zákonného zástupce………………………………….