Vítejte na stránkách

ZŠ T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou

 

 

Informace k zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2020/2021

 

V souvislosti s mimořádnými opatřeními Vlády ČR s koronavirem a onemocněním COVID – 19 vydalo Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/21.

Více informací


Uzavření školy

 

Na základě rozhodnutí Vlády ČR a opatření Ministerstva zdravotnictví ČR je s platností od středy 11. března 2020 škola do odvolání uzavřena. Školní družina a ani školní jídelna nebudou v provozu. Automaticky budou odhlášeny obědy žákům – strávníkům školní jídelny. V případě dalších informaci budeme rodiče kontaktovat prostřednictvím elektronické žákovské knížky a webových stránek. Rodiče žáků mladších 10 let, kteří musí se svým dítětem /dětmi z důvodů uzavření školy zůstat doma, mohou žádat u OSSZ o tzv. ošetřovné. Formulář žádosti a doporučený postup při jejím podávání je ke stažení na webových stránkách školy a na ePortálu ČSSZ. Není třeba školu navštěvovat, škola zajistí potvrzení žádosti elektronicky (v tomto případě je třeba školu telefonicky nebo emailem kontaktovat).

 

V Lomnici nad Popelkou 12. 3. 2020

Alena Ženatá, ředitelka


INFORMACE MŠMT PRO ŠKOLY KE KORONAVIRU

Praha, 1. března 2020 - Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy sleduje aktuální situaci a je ve spojení s Ministerstvem zdravotnictví a příslušnými krajskými hygienickými stanicemi, kterým je připraveno poskytnout veškerou součinnost. Apelujeme zejména na rodiče, kteří se se svými dětmi vrátili z dovolené v některé z rizikových oblastí, aby v případě jakéhokoliv podezření kontaktovali telefonicky svého lékaře či lékařskou pohotovostní službu. Rovněž doporučujeme sledovat stránky Ministerstva zdravotnictví a Státního zdravotního ústavu a řídit se jejich pokyny, zvláště v oblasti prevence před nákazou.

Další informace

 


Název školy: Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou, příspěvková                                  organizace

IČO: 00854751             IZO: 102 442 894             č.účtu: 4436581/0100

Sídlo školy: Školní náměstí 1000

                    Lomnice nad Popelkou

Tel.: kancelář školy  481 671 118

                                702 031 659

Novinky

©2016 - Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou. Všechna práva vyhrazena.