Výsledky separace odpadů za školní rok 2018-2019

 

Jednotlivci

1.      Myšková M.                3.B             4096 bodů

2.      Šimůnková N.              4.B             2960

3.      Svatá N.                       4.B             2590

4.      Kraus F.                        3.A             1986

5.      Zamastilová V.             5.D             1946

6.      Kljap K.                         5.C             1900

7.      Němec F.                      3.C             1727

8.      Brázdilová A.                4.A             1503

9.      Turková A.                   2.C             1460

10.    Hofman J.                     5.B             1455

11.    Čapková D.                  5.A             1255

12.    Eiba J.                           3.A             1221

13.    Riemerová A.               3.C             1184

14.    Varga M.                      3.C             1181

15.    Kracík M.                      5.C             1169

16.    Hošek T.                       1.B             1115

17.    Vacek M.                      2.A             1078

18.    Pěnička D.                    3.B             1012

19.    Hošková V.                   3.A             1005

20.    Havel L.                        2.C             995

21.    Bohačková E.               2.A             958

22.    Fendrych M.                1.A             919

23.    Šolc J.                           5.D             912

24.    Zikmund M.                 2.A             911

25.    Saska L.                        5.D             899

 

Třídy

1.      4.B             10749 bodů

2.      3.A             8225

3.      5.C             7456

4.      3.B             7340

5.      1.B             6164

6.      3.C             6135

7.      2.C             5487

8.      5.D             4796

9.      5.B             4480

10.    2.A             4435

11.    1.A             4199

12.    4.A             3324

13.    5.A             3135

14.    4.C             2092

15.    6.C             2080

16.    7.C             1645

17.    8.C             1543

18.    6.B             1470

19.    7.A             1298

20.    6.A             1258

21.    8.A             1148

22.    8.B             1108

23.    9.A             836

24.    2.B             543

25.    7.B             528

26.    9.B             360

 

 

Děkujeme všem, kteří se do třídění zapojili.

Drobné odměny budou předány v prvním týdnu nového školního roku.

Vítězná třída 4.B si zasloužila jeden den výletu navíc.

 


OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE

 7. ročník

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

POČET ÚČASTNÍKŮ: 8

 

POŘADÍ NEJLEPŠÍCH:

 

           Jméno:                        Test:                Mluvení:      Celkem:                

1.

Zelmanovič Matěj

23

46,5

69,5

2.

Zemánek Matěj

24,5

44,5

69

3.

Vagenknecht Jakub

22

37,5

59,5

4.-5.

Maťátková Kateřina

Podzimková Anna

20

 

20

38

 

38

58

 

58

 

Všem děkujeme za účast, nejlepším blahopřejeme. První postupuje do okresního kola 5. 2. 2019.

 

Pořadí ostatních k nahlédnutí u p. uč. Šimkové.

OLYMPIÁDA V ANGLICKÉM JAZYCE

 8. - 9. ročník

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

POČET ÚČASTNÍKŮ: 11

 

POŘADÍ NEJLEPŠÍCH:

 

           Jméno:                        Test:                Mluvení:      Celkem:             

1.

Vyhlídková Sára

29

31

60

2.- 4.

Svobodová Simona

Štěrbová Eliška

Vojtek Martin

28

 

21

 

28

27

 

34

 

27

55

 

55

 

55

5.

Váňa Martin

24

26,5

50,5

6.

Blažek Michal

23

25

48

 

Všem děkujeme za účast, nejlepším blahopřejeme. První postupuje do okresního kola 5. 2. 2019.

 

Pořadí ostatních k nahlédnutí u p. uč. Šimkové.


Jarní výška – výsledky závodu ve skoku vysokém

 

Skokankou  jara se stala  

Dominika Brožová

Anežka Kubánková

Sofie Vyhlídková 

 

Skokanem jara se stal      

Tomáš Pekárek    

Jonáš Mařas  

Karel Macháček

 

Všem závodníkům (dívkám z 6. C, 7.C, chlapcům z 6.C) děkujeme za účast!!    

LK,VN


Projektový den na ZŠ T. G. Masaryka aneb Jak jsme slavili výročí založení ČSR

Fotogalerie

Ve středu 7. listopadu se 339 žáků 5. až 9. ročníku účastnilo projektového dne u příležitosti stoletého výročí založení republiky. 

Žáci byli náhodně rozděleni do 32 skupin a jejich úkolem bylo během dne navštívit 8 stanovišť, kde plnili různé úkoly. 

Úkoly se týkaly osmi témat: vědy a výzkumu, techniky a průmyslu, sportu, událostí, hudby, umění, osobností a kultury. 

Každému tématu byly vyhrazeny čtyři učebny. Úkoly byly vskutku různorodé. Děti luštily tajenky, skládaly puzzle, plnily interaktivní kvíz, pracovaly z historickými mapami, dělaly pokusy nebo poznávaly slavné skladby podle zvuku. 

Projekt zábavnou formou zrekapituloval významné události, díla a postavy z historie Československa a jeho podstatou bylo aktivní zapojení dětí a využití jejich znalostí a dovedností. 

Díky výborné organizaci a pečlivé přípravě témat celý den proběhl bez zádrhelů. 

Učitelé odcházeli domů s dobrým pocitem, že jejich práce nebyla marná a žáci, unavení nezvyklou aktivností, si snad uvědomili, jak pestrá a bohatá je naše historie. 

                                                                                                                             Ivana Dušková


Halloweenský průvod

Další fotky z průvodu.








©2016 - Základní škola T. G. Masaryka Lomnice nad Popelkou. Všechna práva vyhrazena.