20. září - Výuka na dopravním hřišti

Tradiční výuku na dopravním hřišti v Košťálově měla 2 části, část teoretickou a pak praktické jízdy na dopravním hřišti. Odměnou byly průkazky cyklistů pro úspěšné absloventy.

6. - 8. října - Benecko

Konečně epidemiologická situace dovolila a mohli jsme vyrazit na 3 denní pobyt na chatě Bára na Benecku. Kromě turistiky a vzdělávání o přírodě jsme měli přednášku pracovník a KRNAPu a užili jsme si i spoustu her a soutěží.

SVČ Sluníčko

V SVČ Sluníčko jsme si vyzkoušeli spoustu řemesel v rámci Dne řemesel a také nové robotické stavebnice. Žáci si mohli vyzkoušet, čím by chtěli jednou být.

Výroba mýdla

Před Vánoci jsme se vypravili do Zámku, kde jsme se mimo výroby vlastního mýdla dozvěděli také zajímavosti o historii mydlářství a postup výroby samotného mýdla.

Karnevalový den

Pro svoje spoulžáky z nižsích ročníků si děti z 5. tříd připravily soutěžní disciplíny. Během pátečního dopoledne 25. února se mladším spolužákům věnovali a starali se o ně při jednotlivých disciplínách.